ÇORUM İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

DÜNYA SPOR, SAĞLIK TURİZMİ KONGRESİ VE FUARI 6-9 NİSAN'DA ANTALYA EXPO'DA.

  • C3zkrdaW8AAtixA.jpg
  • C4PdQ-VWEAAleyc.jpg
  • C4UpqpMWIAEHSs7.jpg
  • C4XuBloXAAAEVJV.jpg
  • NEWS-_-HESTOUREX-World-Health-Sport-Tourism-Congress-Exhibition-6-9-April-2017-ANTALYA.jpgHestourex - Dünya Sağlık, Spor Turizm Kongresi ve Fuarı, Antalya'da 06-09 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Dünya Hestourex Kongresi ve Fuarı, Dışişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Türkiye Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenmektedir.

Sağlık turizminden, spor turizminden ve sürdürülebilir turizm sektörlerinden binlerce kişinin politikalar ve prosedürler, yasal çerçeve, son trendler, rakipler ve paydaşlar, tıbbi turu görüşmek üzere toplandığı Türkiye'nin İlk ve Tek Platformu haline gelmeye başladı.

Hestourex Fuarı, ağırlıklı olarak dünyanın dört bir yanından sağlık turizmi, spor turizmi ve alternatif turizm endüstrileri temsilcilerine odaklanmaktadır.

Hestourex Fuarı, ayrıca, en az 50 ülkeden katılımcılarla, Türkiye'den tedarikçilerle iş birliği yapma ve işbirliği yapma fırsatı sunan Hosted Buyers Programını gerçekleştirecek.

Sağlık, spor ve alternatif turizm sektörlerinin anahtar karar mercileri, Türk muadilleriyle iş geliştirmeleri için davet edilmektedir. Bölge ve ülke turizminin tanıtımına katkı sağlayacağı düşünülmekte olup Bakanlığımızca desteklenen Dünya Spor, Sağlık Turizmi Kongresi ve Fuarına başvuru iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.BAŞVURU İÇİN:

AKTÜEL ULUSLARARASI FUARCILIK TİCARET LTD. ŞTİ.


www.hestourex.com

OZAN KAYA - PROJECT DIRECTOR
Tel:0 242 248 22 38 CEP TEL:0 532 767 00 70 E-POSTA: ozankaya@yahoo.com

ALPER OKAN
Tel:0 242 248 22 38 CEP TEL:0 507 010 86 76 E-POSTA: alp@aktuelevent.com